MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10559530
nr 1055 9530
Byrå
1950-tal, teak, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 85 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 september 2016
kl 18:25:06
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)