ÖVRIGT / Leksaker / Lok 9037043
nr 903 7043
Lok
med vagn, mekanisk, 1910-tal, tot, längd: 77 cm
Kondition: lättare bruksslitage
måndag 28 juli 2014
kl 18:20:44