GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 16516121
nr 1651 6121
PORCELAIN
China, 5 parts, delvis 1700-tal, Diameter: 10-22, 5 cm. Height: 9 cm cm, wear, damages.
Kina, 5 delar, delvis 1700-tal, Diameter: 10-22,5 cm. Höjd: 9 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 1600
Monday October 21 2024
at 18:28:07
300 kr
350 kr
800 kr
1.500 kr