MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3785619
nr 378 5619
Byrå
1800-tal, ådringsmålad, (skador), längd: 83, djup: 50, höjd: 114
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2005