KONST / Litografier / Färlitografier 11075723
nr 1107 5723
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Färlitografier , + etsningfärglitografi, 3 delar, Marco Cecioni (f. 1948), motivet: 22x22 - 47x35
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 maj 2017
kl 18:39:26
200 kr