ART / Oil paintings / Oil painting 8258088
nr 825 8088
OIL PAINTING
G, Bonfils, firande musketörer, signed, inside measurements: 54x46, slitage/mindre hål.
G, Bonfils, firande musketörer, signerad, ramens innermått: 54x46
Condition: slitage/mindre hål
7000
SEK 4000
Monday May 6 2013
at 18:31:07
6/5 18:26:08