KONST / Litografier / Färglitografi 12948462

nr 1294 8462

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Färglitografi, Hjärter. Signerad, numrerad 148/200, ramens innermått: 62x73 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 december 2019
kl 20:45:57

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd