SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 7931636

nr 793 1636

Bägare

på kulfötter, Silver (833), Sent 1800-tal, förgylld insida, höjd: 9, 92g

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 november 2012
kl 19:10:03

25/11 21:02:32 1      Vinnande bud