KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12779299
nr 1277 9299
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1975, ca 13x17,5 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:34:25
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr