KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8651255

nr 865 1255

Akvarell

Etienne Monnet, Signerad, 1901, Gournay sur Marne, 24x17

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 december 2013
kl 20:49:55