KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9816158

nr 981 6158

Norbert Robles

(f. 1953), Sverige

Etsningar, 3 st. Norbert Robles, signerade, 49x32

Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 september 2015
kl 20:23:29

Norbert Robles

Läs mer om Norbert Robles