KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614484
nr 1361 4484
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 99, Ödegård, Bjuråker. Olja på duk, 54x60 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:20:57
23/11 17:23:25
150 kr
23/11 18:36:18
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson