KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6343040
nr 634 3040
Osignerad, tidigt 1800-tal, Kvinnoporträtt, 59x44 (Etikettmärkt Goddard a tergo)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 12 april 2010
kl 18:27:09
950 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr
2.100 kr
6
2.000 kr
6
2.300 kr
2.300 kr