KONST / Litografier / Färglitografi 12815434

nr 1281 5434

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 4/225. Motivet: 32x25 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:04:49

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm