KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13891041
nr 1389 1041
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 16x22cm, yttermått inklusive ram: 36x42cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:24:42
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)