KONST / Litografier / Färglitografi 14377413

nr 1437 7413

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Interiör. Signerad, numrerad 188/360. Färglitografi, bildmått: 50x59, yttermått inklusive ram: 68x77 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:42:39

7/12 21:42:38 1      Vinnande bud

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder