KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12597269

nr 1259 7269

Paul Myrén

(1884-1951), Sverige

Blandteknik, Kvinna, signerad, 37x27

Paul Myrén, 1884 i Stockholm, död 1951, svensk målare, skulptör och animatör.

måndag 3 juni 2019
kl 20:31:51

Paul Myrén

Läs mer om Paul Myrén