KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12597269
nr 1259 7269
Paul Myrén
(1884-1951), Sverige
Blandteknik, Kvinna, signerad, 37x27
Paul Myrén, 1884 i Stockholm, död 1951, svensk målare, skulptör och animatör.
måndag 3 juni 2019
kl 20:31:51
Paul Myrén
Läs mer om Paul Myrén