KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744001
nr 1474 4001
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, "Apelsin". Signerad, numrerad 11/50. Giclee fine art. Bildmått: 40x45 cm, bladets mått: 44x61 cm, oramat löst blad
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
300 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:17:17