KONST / Litografier / Färglitografi 12916521

nr 1291 6521

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Färglitografi, "Mavena", ej signerad, ej numrerad, bladets mått: 32x25 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 25 november 2019
kl 21:08:20