KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658412
nr 1365 8412
K Åberg, "ängsblommor II". Signerad, daterad 1942. Olja på pannå, 72x59cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:11:14
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)