KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235396
nr 1423 5396
Veteslav Kliuchnikov, Sommarblommor i krus. Signerad. 2020, Olja på duk, 70x50, oramad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:35:25
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
6