KONST / Litografier / Färglitografi 11367212
nr 1136 7212
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, 2 st. Catharina Edlund (f. 1974), numrerade och signerade, motivet: ca 44x36, oramade
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 18:24:40
14/10 18:10:13
300 kr
15/10 20:30:58
Catharina Edlund
Läs mer om Catharina Edlund