KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538045

nr 1553 8045

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 78x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 juli 2023
kl 18:40:42

25/7 20:43:56 1      Vinnande bud