KONST / Litografier / Färglitografi 14378053
nr 1437 8053
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 40x32, yttermått inklusive ram: 58x48 cm. Signerad
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
400 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:37:39
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren