KONST / Litografier / Grafiskt blad, 11031570
*
nr 1103 1570
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad,, Karin Dahlin (f. 1975), på stranden, bladets mått: 45x40, löst blad, 3/90
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 19:03:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 11:19:10
1
200 kr
24/4 09:29:53
2
300 kr
24/4 18:57:17
3
300 kr
24/4 18:57:17
2
300 kr (Budbetjänt)
24/4 18:58:13
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad karin dahlin litografier löst blad stranden svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1570
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad,, Karin Dahlin (f. 1975), på stranden, bladets mått: 45x40, löst blad, 3/90
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/4 11:19:10 | 1 | 200 kr |
| 24/4 09:29:53 | 2 | 300 kr |
| 24/4 18:57:17 | 3 | 300 kr |
| 24/4 18:57:17 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 24/4 18:58:13 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad karin dahlin litografier löst blad stranden svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



