KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4391858
nr 439 1858
Herrporträtt, Anfader till släkten Fleetwood, 1800-tal, 125x95 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 20 november 2006