KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191495

nr 1219 1495

Nils Zetterman, Mariaberget. Monogramsignerad. Olja på duk, 48x66

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:31:51