KONST / Litografier / Färglitografi 15385331

nr 1538 5331

Kjell Lönnå

(f. 1936), Sverige

Signerad, numrerad 35/250. Färglitografi, bildmått: 11x12 cm, yttermått inklusive ram: 24x24 cm

Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.

Utrop:

500 kr

måndag 1 maj 2023
kl 20:41:11

Kjell Lönnå

Läs mer om Kjell LönnÃ¥