KONST / Litografier / Färglitografi 13482238
nr 1348 2238
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA 1/15, daterad -78. Oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:02:39
17/9 18:29:21