KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14154306
nr 1415 4306
A Linderos, landskap med vattendrag. Signerad. Olja på duk, 51x61 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:56:04
100 kr
150 kr
250 kr