KONST / Litografier / Färglitografi 15915093
nr 1591 5093
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 108/190. Färglitografi, daterad bildmått: 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
måndag 22 januari 2024
kl 20:54:58