KONST / Litografier / Färglitografi 15549435

nr 1554 9435

Färglitografi

CO (Carl-Otto) Hultén, komposition. Signerad, numrerad 11/90. Färglitografi, bildmått: 77x56 cm, yttermått inklusive ram: 103x75 cm

Utrop:

500 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 18:31:49