KONST / Litografier / Linoleumsnitt 16218157
nr 1621 8157
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Linoleumsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 75-upplaga. Yttermått inklusive ram: 20x26-26x20 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
600 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:15:57
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson