KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916246
nr 1291 6246
J Berntsson, Hästar. Signerad. 1991, Olja på duk, 80x60 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:25:31
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr