KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16773680

nr 1677 3680

Janusz Rafal Glowacki

(f. 1959), Polen

Pastell, Janusz Rafal Glowacki (f. 1959). Signerad, daterad -87, Sovande flicka. Bladets mått: 97x67 cm, yttermått inklusive ram: 101x71 cm

Janusz Rafal Glowacki, bildkonstnär född 1959.

måndag 10 februari 2025
kl 19:34:20

Janusz Rafal Glowacki

Läs mer om Janusz Rafal Glowacki