KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16773680
nr 1677 3680
Janusz Rafal Glowacki
(f. 1959), Polen
Pastell, Janusz Rafal Glowacki (f. 1959). Signerad, daterad -87, Sovande flicka. Bladets mått: 97x67 cm, yttermått inklusive ram: 101x71 cm
Janusz Rafal Glowacki, bildkonstnär född 1959.
måndag 10 februari 2025
kl 19:34:20
Janusz Rafal Glowacki
Läs mer om Janusz Rafal Glowacki