MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Scarf 13978429

nr 1397 8429

SCARF

Gucci, 84x84 cm, wear, damages, stains.

Gucci, 84x84 cm

Condition: slitage, skador, fläckar

SEK 350

Monday May 17 2021
at 19:54:43