KONST / Litografier / Färglitografi 12555587
nr 1255 5587
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 335/360, ca 25x50 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:21:01
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Per Julius
Läs mer om Per Julius