KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177182

nr 1417 7182

Georges Csapo

(f. 1910), Polen

Oljemålning, Signerad, Droskfärd. Olja på duk, 60x92 cm

Georges Csapo, målare född 1910.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 september 2021
kl 20:50:37

5/9 10:19:18 1      700 kr
6/9 12:08:59 2      Vinnande bud

Georges Csapo

Läs mer om Georges Csapo