KONST / Litografier / Färglitografi 11922293

nr 1192 2293

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, "London Rest. Rules". Signerad, numrerad 116/360. Motivet: 50x60

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 juli 2018
kl 20:34:46

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder