KONST / Litografier / Färglitografi 16449146
nr 1644 9146
Färglitografi
Giancarlo Zen. Komposition. Signerad, numrerad 78/100. Färglitografi, bildmått: 31x31 cm, yttermått inklusive ram: 5050
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:36:26
100 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.900 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor