KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395280

nr 1339 5280

Sven Hellquist

(1916-1997), Sverige

Oljemålning, Sven Hellquist (f. 1916), Sverige. Hästar. Signerad. Olja på pannå, 22x38 cm

Sven Hellquist, svensk målare född 1916, död 1997 .

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 20:44:42

Sven Hellquist

Läs mer om Sven Hellquist