KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488438
nr 1448 8438
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Domherrar. Signerad, blandteknik, 14x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:52:09
600 kr