KONST / Litografier / Färglitografi 9018329
nr 901 8329
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Ulf Gripenholm (f. 1943), 366/450, torg, signerad. 1978, motivet: 38x49
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 juni 2014
kl 20:38:17
30/6 15:23:32