FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 10289240
nr 1028 9240
STOOL
1950s, wear.
1950-tal
Condition: slitage
600
SEK 450
Monday Mars 28 2016
at 20:39:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)