KONST / Litografier / Färglitografi 12757353
nr 1275 7353
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 79,12/70, ramens innermått: 88x68 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:21:12
100 kr
150 kr
350 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare