KONST / Litografier / Färglitografi 12144133

nr 1214 4133

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Antikhandlaren. Signerad, numrerad 60/360. Bladets mått: 63x73 cm, oramad

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

måndag 29 oktober 2018
kl 18:41:18

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder