KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14003611

nr 1400 3611

Akvarell

d van Drumpt (tillskriven), ej signerad, akvarell, palmer. Motivet: 14x18, yttermått inklusive ram: 34x38 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:16:34

31/5 17:43:47 1      Vinnande bud