KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024325
nr 1402 4325
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, sjölandskap, 54x80, yttermått inklusive ram: 66x93 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:45:28
7/6 09:01:23