KONST / Litografier / Färglitografi 13524377

nr 1352 4377

Färglitografi

Signerad. Signerad, numrerad 141/200. Motivet: 48x36cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:57:44

5/10 19:26:10 1      Vinnande bud