KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5075433

nr 507 5433

Akvarell

signerad, -77, Peru, båtar på land, 35x48

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 februari 2008
kl 17:42:56